Jsme tým odborníků

 Společnost BIONAMED založili dva dlouholetí přátelé – lékař a farmaceut. Rozhodli se spojit své znalosti a vytvořit doplněk stravy plný zdraví prospěšných látek. A výsledek jejich práce máte nyní k dispozici!
[seopress_breadcrumbs]

Vize která stojí za vznikem společností BIONAMED

Vznik společnosti BIONAMED odstartovala obyčejná diskuze. Diskuze, při které se tři přátelé bavili o stále častější antibiotické rezistenci.
A protože se všichni řadu let pohybovali ve zdravotnictví nebo botanice, hledali řešení v přírodě. A úspěšně!
Rozhodli se totiž využít její sílu v případech, kdy není léčba antibiotiky nezbytně nutná.

Jak říká zakladatel firmy BIONAMED, urolog MUDr. Igor Motíl:

„Nadužívání antibiotik je skutečně mimořádně závažný problém. Snažili jsme se najít řešení, které může tuto nepříznivou situaci  zlepšit. Rostlinná říše nabízí téměř nekonečné množství substancí, které mají protibakteriální účinky a tudíž mohou být používány v určitých případech místo syntetických antibiotik.“

A spoluzakladatel firmy PharmDr. Stanislav Chudík k tomu dodává: „Stačí vybrat vhodné rostlinné extrakty případně zvolit jejich kombinace s laboratorně ověřenými účinky proti bakteriím a máme reálnou možnost jak jejich používáním efektivně snižovat antibiotickou rezistenci a zároveň si ponechat klasické antibiotika na léčbu jen velice závažných infekcí.“

Společně oba zakladatelé zdůrazňují: „Cílem společnosti BIONAMED není a nikdy nebude vyrábět velké množství přípravků všeho druhu! Ve společnosti BIONAMED se vždy budeme zaměřovat na jeden, dva konkrétní cíle s potencionálně významným zdravotně – společenským přínosem. V tomto kontextu se aktuálně zabýváme problematikou antibiotické rezistence a vývojem antibiotik na čistě přírodní (rostlinné) bázi. Další neméně významné projekty jsou v plánu v blízké budoucnosti.“

Co znamená

NATHEAL

NATHEAL je spojení dvou anglických slov – natural a healing. Poukazuje na fakt, že naše doplňky stravy jsou složené z přírodních prostředků, které využívali k léčení už naši předkové. A které obsahují řadu prospěšných látek. Jméno Nathanel (zkráceně Natheal) navíc znamená v hebrejštině Boží dar.

727

Číslo 727 odkazuje na dávkování našich produktů. Látky, které v našich doplňcích stravy najdete, se vstřebávají 12 hodin. Můžete je tedy užívat 2× denně a účinkují od 7 do 7, tedy foneticky řečeno „seven to seven“. Kdykoliv tedy hledáte přírodní prostředek pro každodenní užívání, je NATHEAL 727 ten pravý.

Jak vznikly produkty NATHEAL 727®

Stovky vědeckých studií a výzkumů zabývajících se účinky různých rostlinných extraktů proti bakteriím. Tolik materiálů jsme za poslední léta prošli při výběru bylinek pro doplňky stravy NATHEAL 727®. A navíc jsme přidali i své poznatky z praxe. Díky tomu jsme vybrali ty nejvhodnější rostliny obsahující látky, které pomáhají bojovat se záněty, bakteriemi a infekcemi. A podporují obranyschopnost organismu.

Odebírejte náš newsletter

Získejte nejnovější informace a tipy pro přírodní zdraví přímo do vaší schránky.
Subscription Form (#4)
Bojovník proti antibiotické rezistenci
Copyright © 2024 BIONAMED s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
cs_CZCzech